MİSYON
 
Etik, kaliteli ürün ve üretkenlik ilkelerimizden ödün vermeden seçkin eğitimli işinin uzmanı kadromuzla  çağın gerekliliği olan bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, deneyimli üretim ustalarımızın emekleriyle birleştirerek  müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutarak her türlü kaynağı verimli etkin kullanarak fark yaratan lezzetler sunmaktır.
 
 
 
VİZYON
 
Kuruluş Misyonumuzdan taviz vermeden, sektöründe geleceğin lider ve vazgeçilmeyen ''TATLI'' bir marka olmaktır.
 
TATLI ÇİKOLATA SAN. VE TİC. A.Ş olarak faaliyet gösterdiğimiz Çikolata ve Çikolata ürünleri   üretimi, paketlenmesi ve sevkiyat aşamasında temel amacımız müşteri ve tüketici ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kaliteli ve güvenli ürünler üretmektir. Bu doğrultuda; tedarikçi aşamasından ürünlerin son tüketici ve/veya müşteriye ulaşana kadar tüm proseslerin en etkin şekilde yönetilmekte, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve BRC Gıda Güvenliği Standardı, Türk Gıda Kodeksi Yasal şartlarına ve ürünlerimizin tüketildiği ülkelerdeki yasal şart ve standartlar takip edilmekte ve gereklilikleri sağlanmaktadır.
 
          Tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmek için iletişim ve eğitimi ön planda tutarak, tüm proseslerde müşteri ve tüketici memnuniyetini artırmak için gereklilikleri yerine getirerek ve sürekli iyileştirme prensibini benimseyerek güvenli ve kaliteli ürünler üreteceğimizi taahhüt etmekteyiz.
 
POLİTİKAMIZIN TEMEL MADDELERİ
 
Gıda Güvenliğini ve Hijyen Gerekliliklerini Ön Planda Tutmak
 
Firmamızda, ürünlerimizin gıdaya uygun tasarım göz önünde bulundurularak inşa edilmiş bir tesiste, gıdaya uygun malzemeler kullanılarak üretilmesi sağlanmaktadır. Kalite kriterlerine uygun, fiziksel, kimyasal veya mikro biyolojik açıdan herhangi bir bulaşma olmamış, insan sağlığını tehlikeye sokmayacak müşteri talep ve beklentilerine uygun ürünlerin üretilmesini ve müşteriye sunulmasını sağlamak için tüm aşamalarda ortaya çıkabilecek her türlü tehlike için kontrol tedbirleri geliştirilmiştir ve bu kontrol tedbirlerinin etkinliği eğitimli personel tarafından izlenmektedir. Personel, tesis cam, kesici alet, metal kontrolü ve ürün hijyen gereklilikleri sağlanmaktadır.
Tedarikçi, Tüketici ve Müşteri Odaklı Çalışmak
 
Firmamız, tüketici ve müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını, beklentilerini ve isteklerini karşılamakta; tüketici ve müşterilerin güvenini kazanarak memnuniyetini sağlamaktadır. Gıda güvenliği ile ilgili konularda, gıda zincirinde yer alan tedarikçi, müşteri ve ilgili birimler ile etkin bir iletişim kurmak ve sürdürülmesini sağlamaktadır.
 
Tüm Personelde Kalite ve Gıda Güvenliği Bilincini Sağlamak
 
Firmamızda, tüm personel kalite ve gıda güvenliğinden sorumludur. Her personelin kalite ve gıda güvenliği konularındaki görev ve sorumlulukları görev tanımlamalarında belirlenmiştir. Personelde kalite ve gıda güvenliği bilincinin sağlanması için periyodik olarak eğitimler düzenlenmektedir.
 
      Yönetim Sistemleri Gerekliliklerini Uygulamak ve Sistemleri İyileştirmek
 
Ham madde alımdan müşterilere teslimata kadar tüm aşamalarda ve bağlantılı proseslerde kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerinin gereklilikleri uygulanmakta ve iyileştirmeler için veriler toplanmaktadır. Gıda güvenliği yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini, geliştirilmesini ve etkinliğini artırmak. Yasal ve düzenleyici şartlara uygunluğunu sağlamak için tüm proseslerin iyileştirilmesi için gerekli kaynaklar sağlanmakta, hedefler belirlenmekte ve hedeflere erişim takip edilmektedir.
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR